Nadmadrac FRUT 160x200 - 5 cm (HR pjena)
Kôd: GM99646Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Trebate li podršku tijekom spavanja? Gornji madrac Frut 160x200 je obostrani madrac. Omogućuje vam da odaberete tvrđu (H4) ili mekšu (H2) stranu kako biste postigli savršenu ravnotežu između udobnosti i podrške. Madrac ima različite stupnjeve tvrdoće, što omogućuje svakom dijelu vašeg tijela da dobije odgovarajuću podršku tijekom noćnog odmora. Pruža savršenu podršku i također osigurava dovoljno opružanje tijela te ima prozračnu strukturu. To znači da se nećete znojiti tijekom spavanja i uvijek ćete se osjećati svježe i odmorno. Ne dopustite da vas muči neugodan san. Poboljšajte svoj krevet s dodatnim madracem Frut i postignite savršen noćni odmor koji zaslužujete.
Isprobajte gornji madrac Frut, koji je izrađen od profilirane 7-zonske visokoelastične pjene HR H30 i poliuretanske pjene, koje će vam pružiti kvalitetan san i savršenu podršku tijekom cijele noći. Profilirana visokoelastična pjena HR H30 sadrži milijune mjehurića koji omogućuju savršeno prilagođavanje vašem tijelu i osiguravaju maksimalnu udobnost. Prepustite se valu udobnosti i naručite naš madrac Frut još danas. Drugi sloj madraca je od poliuretanske pjene T25, koja ima visoku otpornost na deformacije i udubljenja te produžuje vijek trajanja cijelog madraca. Svoj oblik dobiva dvostruko brže od standardne pjene. To znači da brže reagira na promjene položaja tijekom spavanja. Prednost HR pjene je njezina struktura koja ima izvrsnu prozračnost i cirkulaciju zraka, što sprječava nastanak plijesni i širenje bakterija. Pretvorite svoj madrac ili kauč u udobno mjesto koje će pružiti kralježnici potrebnu podršku. Gornji madrac FRUT dodaje vašem madracu dodatnih 5 cm ekstra sloja za još bolji i kvalitetniji odmor.
Gornji madrac Frut je osiguran odvojivim prošivenim pokrovom koji je na patentni zatvarač. Pokrov je hipoalergenski i sprječava prodiranje nečistoća i bakterija. Pogodan je za alergičare i može se prati u perilici na 30 °C. Gornji madrac je od kvalitetnih materijala, osigurava nježnost, svježinu i udobnost pri korištenju.
Kategorija tvrdoće madraca: H2 mekani madrac, H4 tvrdi madrac
Dimenzije: 200 x 160 x 5 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nadmadraci 160x200 |
|---|---|
| Jamstvo: | 24 |
| Težina: | 6.55 kg |
| EAN: | 5904323837600 |
| Materijal madraca: | Pjena |
| Dimenzija madraca: | 160x200 |
| Tvrdoća madraca: | H2 - mekani, H4 - tvrd |
| Visina madraca: | do 10 cm |
| Točna visina madraca: | 5 cm |
| Tvrdoća: | Tvrd |
| Artikl je rasprodan… | |
