Nadmadrac Dormis 140x200 - 8 cm
Kôd: 10000019374Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Kvalitetan gornji pjenasti madrac Dormis 140x200 – maksimalna udobnost i više prostora za spavanje
Ako želite značajno udobniji san bez zamjene vašeg trenutnog madraca, gornji madrac Dormis u dimenziji 140x200 cm i visini 8 cm savršeno je rješenje za veću površinu za spavanje i viši komfor. Ovaj gornji madrac izrađen je od kvalitetne poliuretanske pjene T25 koja nudi izvrsnu elastičnost, dugotrajnu stabilnost oblika i sposobnost prilagodbe tijelu tijekom cijele noći.
Za koga je gornji madrac Dormis 140x200 prikladan?
- Za udobniji san u paru: Veća dimenzija pruža više prostora i udobnosti za dvije osobe.
- Za omekšavanje tvrdog ležaja: Pomaže stvoriti mekšu i ugodniju površinu (H2 – mekani madrac).
- Za osjetljive spavače: Korišteni materijali smanjuju prisutnost prašine i prikladni su i za alergičare.
- Za univerzalnu upotrebu: Prikladan za klasične krevete i rasklopive sofe, gdje izravnava neravnine površine.
Navlaka Melody – udobnost koju ćete obožavati
Gornji madrac Dormis opremljen je premium navlakom Melody koja povezuje mekoću, eleganciju i visoku izdržljivost. Zahvaljujući svojoj visokoj gramaturi i elastičnosti, navlaka se savršeno prilagođava obliku madraca i zadržava svoj oblik i pri dugotrajnoj upotrebi.
Prošivena površina povećava udobnost ležanja, a zatvarač navlake omogućuje jednostavno skidanje i održavanje. Navlaka se može prati na 40 °C, pri čemu se za dulji vijek trajanja preporučuje prirodno sušenje bez korištenja sušilice i glačanja.
Što preporučujemo uz gornji madrac Dormis 140x200?
- Anatomski jastuci: Za pravilnu poziciju vratne kralježnice u kombinaciji s mekom površinom madraca H2.
- Zaštitnici madraca: Za još veću zaštitu vašeg ležaja od nečistoća i produljenje vijeka trajanja madraca.
- Kvalitetne plahte: Elastični premaz Melody najbolje dolazi do izražaja u kombinaciji s rastezljivom plahtom.
- Prozračne poplune: Istaknite termoregulacijska svojstva PUR pjene T25 i priuštite si idealnu toplinsku udobnost tijekom cijele noći.
Glavne prednosti gornjeg madraca Dormis
✓ Visina 8 cm za trenutni porast udobnosti spavanja
✓ Jezgra od kvalitetne PUR pjene T25 za optimalnu potporu tijelu
✓ Mekana tvrdoća H2 prikladna za udoban san
✓ Luksuzna navlaka Melody s visokim gramaturom i elastičnošću
✓ Hipoalergenski sastav prikladan za alergičare
✓ Jednostavno održavanje zahvaljujući skidljivoj i perivoj navlaci
✓ Univerzalna upotreba na krevetu i rasklopivoj sofi
Kategorija tvrdoće madraca: H2 mekani madrac
Sastav materijala: PUR pjena
Dimenzije: 140 x 200 x 8 cm
Neke boje materijala mogu se razlikovati.
Navlaka madraca izrađena je od ugodnog materijala, pri čemu se tip prošivanja može razlikovati ovisno o trenutnoj dostupnosti
Materijal madraca
Poliuretanska pjena
Visokokvalitetna pjena koja služi kao osnovni i dodatni sloj madraca. Ova pjena ima visoku otpornost na deformacije i udubljenja, čime produžuje vijek trajanja madraca i povećava osjećaj ugodnog sna.
Proizvod prodajemo i u našim drugim trgovinama:
Povezane kategorije
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nadmadraci 140x200 |
|---|---|
| Jamstvo: | 24 |
| Težina: | 7 kg |
| Materijal madraca: | Pjena |
| Dimenzija madraca: | 140x200 |
| Tvrdoća madraca: | H2 - mekani |
| Visina madraca: | do 10 cm |
| Namjena: | Za odrasle, Seniorski |
| Duljina madraca: | 200 cm |
| Navlaka: | Melody |
| Nosivost madraca: | 90 kg, do 100 kg |
| Partnerski madraci: | Da |
| Širina madraca: | 140 cm |
| Točna visina madraca: | 8 cm |
| Tvrdoća: | Mekani |
| Veličina: | Za bračni krevet |
| Vrsta pjene: | PUR pjena |
