Nadmadrac Dormis 160x200 - 8 cm
Kôd: 10000019375Srodni proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Kvalitetan gornji pjenasti madrac Dormis 160x200 – prostrana udobnost za još bolji san
Ako želite svom snu pružiti više prostora i znatno višu udobnost bez promjene madraca, gornji madrac Dormis u dimenziji 160x200 cm i visini 8 cm idealno je rješenje za parove i zahtjevnije spavače. Ovaj gornji madrac izrađen je od kvalitetne poliuretanske pjene T25, koja se odlikuje optimalnom elastičnošću, dugim vijekom trajanja i sposobnošću ravnomjernog prilagođavanja tijelu tijekom cijele noći.
Za koga je gornji madrac Dormis 160x200 prikladan?
- Za udoban san u paru: Šira dimenzija pruža dovoljno prostora bez ometanja partnera tijekom noći.
- Za omekšavanje tvrdog kreveta: Stvara mekšu i ugodniju površinu za zdraviji i udobniji san (H2 – mekani madrac).
- Za osjetljive i alergične spavače: Materijali pomažu smanjiti pojavu prašine i alergena.
- Za univerzalnu uporabu: Idealan za klasične krevete i kauče na razvlačenje, gdje izravnava neravnine površine.
Melody navlaka – nježnost i praktičnost u jednom
Madrac Dormis opremljen je kvalitetnom navlakom Melody, koja donosi kombinaciju mekog dodira, izdržljivosti i elegantnog izgleda. Zahvaljujući visokoj gramatici i elastičnosti savršeno se prilagođava jezgri madraca i zadržava svoj oblik i pri dugotrajnoj uporabi.
Prošivena površina povećava udobnost pri ležanju, a praktični patentni zatvarač omogućuje jednostavno skidanje i čišćenje. Navlaka se može prati na 40 °C, a za očuvanje njezine kvalitete preporučuje se prirodno sušenje bez sušilice i glačanja.
Što preporučujemo uz gornji madrac Dormis 160x200?
- Anatomski jastuci: Za pravilnu poziciju vratne kralježnice u kombinaciji s mekom površinom madraca H2.
- Zaštitnici madraca: Za još veću zaštitu vašeg ležaja od nečistoća i produljenje vijeka trajanja madraca.
- Kvalitetne plahte: Elastični premaz Melody najbolje dolazi do izražaja u kombinaciji s rastezljivom plahtom.
- Prozračne poplune: Istaknite termoregulacijska svojstva PUR pjene T25 i priuštite si idealnu toplinsku udobnost tijekom cijele noći.
Glavne prednosti gornjeg madraca Dormis
✓ Visina 8 cm za trenutno povećanje udobnosti sna
✓ Jezgra od kvalitetne PUR pjene T25 za optimalnu potporu tijelu
✓ Mekana tvrdoća H2 pogodna za udoban san
✓ Luksuzna navlaka Melody s visokom gramaticom i elastičnošću
✓ Hipoalergeni sastav prikladan za alergičare
✓ Jednostavno održavanje zahvaljujući skidivoj i perivoj navlaci
✓ Univerzalna primjena na krevetu i kauču na razvlačenje
Kategorija tvrdoće madraca: H2 mekani madrac
Materijalni sastav: PUR pjena
Dimenzije: 160 x 200 x 8 cm
Neke boje materijala mogu se razlikovati.
Navlaka madraca izrađena je od ugodnog materijala, dok se tip prošivenja može razlikovati prema trenutnoj dostupnosti
Materijal madraca
Poliuretanska pjena
Visokokvalitetna pjena koja služi kao osnovni i dodatni sloj madraca. Ova pjena ima visoku otpornost na deformacije i udubljenja, čime produžuje vijek trajanja madraca i povećava osjećaj ugodnog sna.
Proizvod prodajemo i u našim drugim trgovinama:
Povezane kategorije
Dodatni parametri
| Kategorija: | Nadmadraci 160x200 |
|---|---|
| Jamstvo: | 24 |
| Težina: | 8 kg |
| Materijal madraca: | Pjena |
| Dimenzija madraca: | 160x200 |
| Tvrdoća madraca: | H2 - mekani |
| Visina madraca: | do 10 cm |
| Namjena: | Za odrasle, Seniorski |
| Duljina madraca: | 200 cm |
| Navlaka: | Melody |
| Nosivost madraca: | 90 kg, do 100 kg |
| Partnerski madraci: | Da |
| Širina madraca: | 160 cm |
| Točna visina madraca: | 8 cm |
| Tvrdoća: | Mekani |
| Veličina: | Za bračni krevet |
| Vrsta pjene: | PUR pjena |
